DRUŻYNAMazur Karczew U-15 (2004)
Warszawska I Liga Trampkarzy U-15 gr.1 (Wiosna 2019)
2018 / 2019
Kolejka:   1 - 23/24 marca
2019-03-22 17:00 Mazur Karczew 3 : 1 Agrykola Warszawa
2019-03-23 Legion Warszawa - : - Drukarz Warszawa
2019-03-23 Białe Orły Warszawa - : - AP 11 Legionowo
2019-03-24 Ząbkovia II Ząbki - : - Mazowsze Miętne
Kolejka:   2 - 30/31 marca
2019-03-30 AP 11 Legionowo - : - Mazur Karczew
2019-03-30 Mazowsze Miętne - : - Agrykola Warszawa
2019-03-30 Białe Orły Warszawa - : - Legion Warszawa
2019-03-31 Drukarz Warszawa - : - Ząbkovia II Ząbki
Kolejka:   3 - 6/7 kwietnia
2019-04-06 Agrykola Warszawa - : - Drukarz Warszawa
2019-04-06 Ząbkovia II Ząbki - : - Białe Orły Warszawa
2019-04-06 Legion Warszawa - : - AP 11 Legionowo
2019-04-06 Mazur Karczew - : - Mazowsze Miętne
Kolejka:   4 - 13/14 kwietnia
2019-04-13 Białe Orły Warszawa - : - Agrykola Warszawa
2019-04-13 AP 11 Legionowo - : - Mazowsze Miętne
2019-04-13 Legion Warszawa - : - Ząbkovia II Ząbki
2019-04-14 12:00 Drukarz Warszawa - : - Mazur Karczew
Kolejka:   5 - 19 kwietnia
2019-04-19 Ząbkovia II Ząbki - : - AP 11 Legionowo
2019-04-19 Agrykola Warszawa - : - Legion Warszawa
2019-04-19 Mazowsze Miętne - : - Drukarz Warszawa
2019-04-19 Mazur Karczew - : - Białe Orły Warszawa
Kolejka:   6 - 27/28 kwietnia
2019-04-27 Ząbkovia II Ząbki - : - Agrykola Warszawa
2019-04-27 Białe Orły Warszawa - : - Mazowsze Miętne
2019-04-27 AP 11 Legionowo - : - Drukarz Warszawa
2019-04-27 10:00 Legion Warszawa - : - Mazur Karczew
Kolejka:   7 - 4/5 maja
2019-05-04 Drukarz Warszawa - : - Białe Orły Warszawa
2019-05-04 Mazowsze Miętne - : - Legion Warszawa
2019-05-04 Agrykola Warszawa - : - AP 11 Legionowo
2019-05-04 Mazur Karczew - : - Ząbkovia II Ząbki
Kolejka:   8 - 11/12 maja
2019-05-11 Drukarz Warszawa - : - Legion Warszawa
2019-05-11 AP 11 Legionowo - : - Białe Orły Warszawa
2019-05-11 Agrykola Warszawa - : - Mazur Karczew
2019-05-11 Mazowsze Miętne - : - Ząbkovia II Ząbki
Kolejka:   9 - 18/19 maja
2019-05-18 Mazur Karczew - : - AP 11 Legionowo
2019-05-18 Agrykola Warszawa - : - Mazowsze Miętne
2019-05-18 Ząbkovia II Ząbki - : - Drukarz Warszawa
2019-05-18 Legion Warszawa - : - Białe Orły Warszawa
Kolejka:   10 - 22 maja
2019-05-22 AP 11 Legionowo - : - Legion Warszawa
2019-05-22 Mazowsze Miętne - : - Mazur Karczew
2019-05-22 Białe Orły Warszawa - : - Ząbkovia II Ząbki
2019-05-22 Drukarz Warszawa - : - Agrykola Warszawa
Kolejka:   11 - 25/26 maja
2019-05-25 Mazowsze Miętne - : - AP 11 Legionowo
2019-05-25 Agrykola Warszawa - : - Białe Orły Warszawa
2019-05-25 Mazur Karczew - : - Drukarz Warszawa
2019-05-25 Ząbkovia II Ząbki - : - Legion Warszawa
Kolejka:   12 - 1/2 czerwca
2019-06-01 AP 11 Legionowo - : - Ząbkovia II Ząbki
2019-06-01 Drukarz Warszawa - : - Mazowsze Miętne
2019-06-01 Białe Orły Warszawa - : - Mazur Karczew
2019-06-02 Legion Warszawa - : - Agrykola Warszawa
Kolejka:   13 - 8/9 czerwca
2019-06-08 Mazur Karczew - : - Legion Warszawa
2019-06-08 Mazowsze Miętne - : - Białe Orły Warszawa
2019-06-08 Agrykola Warszawa - : - Ząbkovia II Ząbki
2019-06-08 Drukarz Warszawa - : - AP 11 Legionowo
Kolejka:   14 - 15/16 czerwca
2019-06-15 Ząbkovia II Ząbki - : - Mazur Karczew
2019-06-15 AP 11 Legionowo - : - Agrykola Warszawa
2019-06-15 Legion Warszawa - : - Mazowsze Miętne
2019-06-15 Białe Orły Warszawa - : - Drukarz Warszawa
Kontakt z trenerem:
Piotr Okoński
tel. 503 187 156

NASI PRZYJACIELE

topmarket_logo
















 
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.     Akceptuję.