DRUŻYNAMazur Karczew U-14 (2004)
Warszawska II Liga Trampkarzy U-14 gr.2 (Wiosna 2018)
2017 / 2018
Kolejka:   1 - 17/18 marca
Żagle Warszawa - : - Delta II Warszawa
Drukarz II Warszawa - : - Białe Wilki Warszawa
Unia II Warszawa - : - Victoria Sulejówek
UKS 141 Warszawa - : - Mazur Karczew
Kolejka:   2 - 24/25 marca
Mazur Karczew - : - Unia II Warszawa
Delta II Warszawa - : - Victoria Sulejówek
Białe Wilki Warszawa - : - UKS 141 Warszawa
Żagle Warszawa - : - Drukarz II Warszawa
Kolejka:   3 - 6/7 kwietnia
Victoria Sulejówek - : - Mazur Karczew
Drukarz II Warszawa - : - Delta II Warszawa
Unia II Warszawa - : - Białe Wilki Warszawa
UKS 141 Warszawa - : - Żagle Warszawa
Kolejka:   4 - 13/14 kwietnia
Żagle Warszawa - : - Unia II Warszawa
Delta II Warszawa - : - Mazur Karczew
Białe Wilki Warszawa - : - Victoria Sulejówek
Drukarz II Warszawa - : - UKS 141 Warszawa
Kolejka:   5 - 20/21 kwietnia
Mazur Karczew - : - Białe Wilki Warszawa
UKS 141 Warszawa - : - Delta II Warszawa
Victoria Sulejówek - : - Żagle Warszawa
Unia II Warszawa - : - Drukarz II Warszawa
Kolejka:   6 - 28/29 kwietnia
Żagle Warszawa - : - Mazur Karczew
Drukarz II Warszawa - : - Victoria Sulejówek
Delta II Warszawa - : - Białe Wilki Warszawa
UKS 141 Warszawa - : - Unia II Warszawa
Kolejka:   7 - 5/6 maja
Mazur Karczew - : - Drukarz II Warszawa
Unia II Warszawa - : - Delta II Warszawa
Victoria Sulejówek - : - UKS 141 Warszawa
Białe Wilki Warszawa - : - Żagle Warszawa
Kolejka:   8 - 12/13 maja
Delta II Warszawa - : - Żagle Warszawa
Białe Wilki Warszawa - : - Drukarz II Warszawa
Victoria Sulejówek - : - Unia II Warszawa
Mazur Karczew - : - UKS 141 Warszawa
Kolejka:   9 - 19/20 maja
Unia II Warszawa - : - Mazur Karczew
Victoria Sulejówek - : - Delta II Warszawa
UKS 141 Warszawa - : - Białe Wilki Warszawa
Drukarz II Warszawa - : - Żagle Warszawa
Kolejka:   10 - 23 maja
Mazur Karczew - : - Victoria Sulejówek
Delta II Warszawa - : - Drukarz II Warszawa
Żagle Warszawa - : - UKS 141 Warszawa
Białe Wilki Warszawa - : - Unia II Warszawa
Kolejka:   11 - 26/27 maja
Unia II Warszawa - : - Żagle Warszawa
Mazur Karczew - : - Delta II Warszawa
Victoria Sulejówek - : - Białe Wilki Warszawa
UKS 141 Warszawa - : - Drukarz II Warszawa
Kolejka:   12 - 2/3 czerwca
Białe Wilki Warszawa - : - Mazur Karczew
Delta II Warszawa - : - UKS 141 Warszawa
Drukarz II Warszawa - : - Unia II Warszawa
Żagle Warszawa - : - Victoria Sulejówek
Kolejka:   13 - 9 czerwca
Mazur Karczew - : - Żagle Warszawa
Białe Wilki Warszawa - : - Delta II Warszawa
Victoria Sulejówek - : - Drukarz II Warszawa
Unia II Warszawa - : - UKS 141 Warszawa
Kolejka:   14 - 16 czerwca
Drukarz II Warszawa - : - Mazur Karczew
Delta II Warszawa - : - Unia II Warszawa
UKS 141 Warszawa - : - Victoria Sulejówek
Żagle Warszawa - : - Białe Wilki Warszawa
Kontakt z trenerem:
Piotr Okoński
tel. 503 187 156

NASI PRZYJACIELE

topmarket_logo
















 
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.     Akceptuję.